E-SKLEP

Z najnowszych badań wynika, że co 3 Polak kupuje w sieci przynajmniej raz w tygodniu

INDYWIDUALNY PROJEKT I GRAFIKA TWOJEGO E-SKLEPU

Szukasz wygody i obniżenia kosztów sprzedaży? Chcesz się wyróżniać na rynku? Świetnie trafiłeś!

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla małych jak i dużych firm oraz osób dopiero co rozpoczynających swój biznes. Nasze projekty charakteryzują się indywidualną oraz profesjonalną grafiką przygotowywaną przez wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy sprawdzone systemy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

RESPONSYWNY WYGLĄD

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz ciekawym i oryginalnym pomysłom Twoj e-sklep przyciągnie uwagę Kupujących. Nasze projekty realizujemy w oparciu o najnowsze trendy. Wykorzystując technologię Responsive Web Design wygląd Twojego e-sklepu dostosuje się automatycznie do wielkości ekranu zarówno na telefonie jak i tablecie oraz innych urządzeniach.

ZAAWANSOWANE FUNKCJE I ŁATWA OBSŁUGA

W naszych projektach wykorzystujemy najlepsze dostępne platformy do dynamicznego zarządzania treścią jakimi są Wordpress i Joomla!. Obie platformy posiadają zaawansowany i przy tym prosty w obsłudze interfejs pozwalający na zarządzanie produktami i łatwe prowadzenie sprzedaży.

Dla bardziej wymagających klientów stosujemy autorskie rozwiązania oparte o najnowsze technologie bazodanowe i wykorzystujące szereg nowoczesnych skryptów takich jak Angular, jQuery, Node.js by dostarczyć produkt maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta. Naszym priorytetem jest łatwa obsługa połączona z wysoką wydajnością, co pozytywnie wpływa na obniżenie kosztów prowadzenia sklepu i zwiększa zadowolenie klientów.

POZYCJONOWANIE I POMOC TECHNICZNA

Gotowy projekt instalujemy na wybranej przez Ciebie domenie. Jako profesjonaliści oferujemy dodatkowo pomoc techniczną oraz profesjonalne pozycjonowanie dzięki któremu zdobędziesz klientów oraz pokonają konkurencję!

PRZYKŁADOWE PROJEKTY

Jesteś zainteresowany ofertą indywidualną?
Zadzwoń

lub napisz do nas
interkorp.sp.zoo@gmail.com