Kampanie radiowe

22,368 miliona - tyle Polaków słucha dziennie radia

Czym jest kampania radiowa?

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia na rynku pomagamy Ci skutecznie zaistnieć na antenie radiowej. Odnosimy liczne sukcesy w najpopularniejszych radiach ogólnopolskich jak i w tych mniejszych, regionalnych.

PLANOWANIE

Proces planowania rozpoczynamy od zapoznania się z Twoją twórczością. Dokonujemy analizy, które utwory mają potencjał i szansę na najlepsze godziny antenowe. Bierzemy również pod uwagę czy Twój utwór ma możliwość pojawić się na wszelkiego rodzaju listach i rankingach radiowych.

ZARZĄDZANIE KAMPANIĄ

Jako profesjonaliści dbamy o każdy szczegół trwającej już kampanii radiowej. Nasze działania w tej fazie skupiamy na jak najwyższym miejscu na wszelkiego rodzaju listach i rankingach radiowych oraz na informowaniu fanów oraz potencjalnych słuchaczy kiedy i na jakiej stacji radiowej będzie istniała możliwość odsłuchania Twojego utworu.

SPORZĄDZENIE RAPORTU

Po zakończeniu kampanii radiowej lub na życzenie jeszcze w trakcie jej trwania sporządzamy raport uwzględniający gdzie i kiedy oraz z jaką częstotliwością grana była Twoja muzyka. Liczymy czas antenowy, a artysta, którym się opiekujemy może spodziewać się nowych fanów oraz wpływów z ZAIKS.

Jesteś zainteresowany ofertą indywidualną?
Zadzwoń
7
lub napisz do nas
interkorp.sp.zoo@gmail.com