Kampanie SMS

Właściwie zaplanowana oraz zarządzana kampania SMS to pewna wygrana

Co to jest kampania SMS?

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenie na rynku pomagamy Ci w skutecznym zachęceniu ludzi do wysłania SMS'a i oddania na Ciebie głosu w konkursie. Indywidualnie i profesjonalnie podchodzimy do każdego konkursu SMS dzięki czemu odnosimy liczne sukcesy w konkursach SMS ogólnopolskich jak i w tych mniejszych, regionalnych.

PLANOWANIE

Pierwszą czynnością każdej kampanii SMS jest zebranie danych o ilości Twoich fanów oraz ich aktywności. Na tym etapie dokonujemy również analizy potencjału pozostałych uczestników. Zgromadzone w ten sposób informacje dostarczają nam wiedzy o każdym uczestniku konkursu.

ZARZĄDZANIE KAMPANIĄ

Wykorzystując dane dostarczone przez naszych analityków rozpoczynamy proces związany ze skutecznym zachęceniom ludzi do oddania na Ciebie głosu w konkursie. Kreatywna, inteligentna oraz co najważniejsze skuteczna, taka jest Twoja reklama wsród użytkowników naszych witryn internetowych oraz Fanpage- docieramy do prawie 10 milionów polskich użytkowników. Dajemy pewność, że zachęcimy naszych odbiorców do oddania głosu tylko na Ciebie.

SPORZĄDZENIE RAPORTU

Po zakończeniu kampanii sporządzamy raport uwzględniający dokładną ilość oddanych na Ciebie głosów w postaci wysłanych wiadomości SMS. Zapewniamy, że oddana na Ciebie ilość głosów będzie zgodna z zamówieniem.

Jesteś zainteresowany ofertą indywidualną?
Zadzwoń

lub napisz do nas
interkorp.sp.zoo@gmail.com