Pozycjonowanie & SEO

Prawie 132 miliony internautów w całej Europie za pośrednictwem Google przegląda 30 miliardów stron miesięcznie. Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce - korzysta z niej 97% internautów

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej.

DOBÓR WŁAŚCIWYCH FRAZ

Kluczowym elementem pozycjonowania strony jest dobór właściwych fraz wyszukiwania. Jest to element procesu, od którego zależy sukces oraz efektywność działania. Jedynie odpowiednio dobrane frazy pozwolą by wydane środki szybko się zwróciły i były bardzo dobrą inwestycją. Nasz zespół dokonuje tzw. Keywords research czyli analizę wybranych fraz/słów kluczowych.

OPTYMALIZACJA POD GOOGLE

Prawidłowa optymalizacja pod Google to szereg działań mających na celu łatwiejsze indeksowanie Twojej strony i tym samym jej wyższą pozycję w rankingu. Uzyskując więcej punktów w rankingu Twoja strona znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania.

LINKOWANIE

Linkowanie jest obok optymalizacji strony podstawowym elementem w procesie budowania wysokiej pozycji Twojej strony w rankingu.

Proces linkowania charakteryzuje się tym, ze w sieci umieszczane są jak sama nazwa wskazuje linki prowadzące do Twojej strony internetowej. Wykorzystujemy do tego procesu własne strony internetowe oraz szereg narzędzi przewidzianych przez Google.

ANALIZA

Analiza to proces weryfikacyjny służący do sprawdzenia czy wybrane przez nas początkowe założenia są właściwe. Analizy dokujemy w sposób gruntowny, ponieważ dobrze przeprowadzona analiza jest jednym z ważniejszych czynników decydujących o skuteczności naszych działań.

SPORZĄDZANIE RAPORTU

Sporządzane przez nas raporty przedstawiać będą dokładny obraz dokonanych przez nas działań pozycjonowania.

Jesteś zainteresowany ofertą indywidualną?
Zadzwoń

lub napisz do nas
interkorp.sp.zoo@gmail.com