TWORZENIE STRON

Profesjonalnie zadbamy o Twój e-wygląd

INDYWIDUALNY PROJEKT

Chcesz się wyróżniać nowoczesnym designem, dynamiką a przy tym nieskomplikowaną nawigacją strony?

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla małych jak i dużych firm oraz osób dopiero co rozpoczynających swój biznes. Nasze projekty charakteryzują się indywidualną oraz profesjonalną grafiką przygotowywaną przez wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy sprawdzone systemy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

RESPONSYWNY WYGLĄD

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz ciekawym i oryginalnym pomysłom Twoj e-sklep przyciągnie uwagę Kupujących. Nasze projekty realizujemy w oparciu o najnowsze trendy. Wykorzystując technologię Reponsive Web Design wygląd Twojego e-sklepu dostosuję się automatycznie do wielkości ekran zarówno na telefonie jak i tablecie oraz innych urządzeniach.

PROFESJONALNY I PRZYJAZNY SYSTEM CMS

W naszych projektach wykorzystujemy najlepsze dostępne platformy CMS do dynamicznego zarządzania treścią jakimi są Wordpress i Joomla!. Obie platformy posiadają zaawansowany i przy tym prosty w obsłudze interfejs pozwalający na zarządzanie produktami i łatwe prowadzenie sprzedaży.

Dla bardziej wymagających klientów stosujemy autorskie rozwiązania oparte o najnowsze technologie bazodanowe i wykorzystujące szereg nowoczesnych skryptów takich jak Angular, jQuery, Node.js by dostarczyć produkt maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta. Naszym priorytetem jest łatwa obsługa połączona z wysoką wydajnością, co pozytywnie wpływa na obniżenie kosztów prowadzenia sklepu i zwiększa zadowolenie klientów.

OPTYMALIZACJA POD GOOGLE

Prawidłowa optymalizacja pod Google to szereg działań mających na celu łatwiejsze indeksowanie Twojej strony i tym samym jej wyższą pozcję w rankingu. Uzyskując więcej punktów w rankingu Twoja trona znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania. Tworząc Twoją stronę dokonamy odpowiedniej optymalizacji pod Google.

WTYCZKI SPOŁECZNOŚCIOWE

Wgramy i połączymy stronę internetową z wszelkiego rodzaju mediami społecznościowymi jak Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn czy Google+

KONFIGURACJA SKRZYNEK E-MAIL

Skrzynki mailowe to jeden z najważnieszych sposbów kontaktu z kientem. Odpowiednie nazewnictwo umożliwia łatwe dzielenie maili i ułatwia komunikację klienta z odbiorcą.

W ramach wykonywanej usługi skonfigurujemy dowolną ilość skrzynek mailowych w zależności od Twoich potrzeb.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY

Jesteś zainteresowany ofertą indywidualną?
Zadzwoń

lub napisz do nas
interkorp.sp.zoo@gmail.com